Uitslagen

Uitslagen seizoen 2019/2020:
7 maart – Turnen: Jongens regiowedstrijd
29 februari – Turnen:  1e voorwedstrijd NTS-C (Wedstrijd 1, Wedstrijd 2, Wedstrijd 3, Wedstrijd 4)
15 februari – Turnen:  Regiowedstrijd
8 & 9 februari – Turnen: 2e plaatsingswedstrijd 2e & 3e divisie ( 8 wedstrijd 1, 8 wedstrijd 4, 9 wedstrijd 3)
25 januari –  Turnen: 1e voorwedstrijd NTS-A (Wedstrijd 3, Wedstrijd 4)
18 januari – Turnen: 1e voorwedstrijd NTS-B (Wedstrijd 1, Wedstrijd 3, Wedstrijd 4)
11 januari – Turnen: Clubkampioenschappen (Clubkampioen jongens: Ticho, Clubkampioen meisjes voorgeschreven oefenstof: Iris.B., Clubkampioen dames keuze oefenstof: Iris.W.)
14 & 15 december – Turnen: 1e plaatsingswedstrijd 2e & 3e divisie (14 december, 15 december)
23 & 24 november – Turnen:  TSR Toernooi onder naam van Turnstad Groningen (Senior C gr A, Senior C gr B, Jeugd 1 N3)
9 & 10 november – Turnen:  Plaatsingswedstrijd NK teams onder naam van Turnstad Groningen (Turnstad Groningen 3;  Individueel & team, Turnstad Groningen 2;  Individueel & team)
7 oktober 2019 – Volleybal:  Onderdendam-TVW 2  1-2
25 september 2019 – Volleybal:  TVW 1-Merna  3-0
18 september 2019 – Volleybal:  TVW 2-Wadapadja  2-1


Uitslagen seizoen 2018/2019:
18 mei 2019 – Turnen: Toestel finales NTS-A & NTS-B (Wedstrijd 1, wedstrijd 4 & wedstrijd 5)
11 mei 2019 – Turnen: PK NTS-B & NTS-C + Senior D en Instap D1
13 april 2019 – Turnen: 2e voorwedstrijd NTS-B, Uithuizen (Wedstrijd 1, wedstrijd 2, wedstrijd 3, wedstrijd 4 & wedstrijd 5, doorstroming)
11 april 2019 – Volleybal
6 april 2019 – Turnen: Halve finale turnen dames, Leusden (Meerkamp, toestel)
6 april 2019 – Turnen: V-oefenstof wedstrijd, Winsum
30 maart 2019 – Turnen: 2e jongens regiowedstrijd
23 maart 2019 – Turnen: 2e voorwedstrijd NTS-C, Tweede Exloërmond (Wedstrijd 1, wedstrijd 2, wedstrijd 3 & wedstrijd 5, doorstroming)
16 maart 2019 – Turnen: Kwalificatie wedstrijd/kwartfinales jongens/heren, Hoofddorp
16 maart 2019 – Turnen: 2e voorwedstrijd NTS-A, Groningen (Wedstrijd 2 & wedstrijd 3, uitslag PK wedstrijd 2 & uitslag PK wedstrijd 3)
2 maart 2019 – Turnen: 1e voorwedstrijd NTS-B, Groningen (wedstrijd 1, wedstrijd 2, wedstrijd 3, wedstrijd 4 & wedstrijd 5)
9 februari 2019 – Turnen: Dames regiowedstrijd, Uithuizen
9 februari 2019 – Turnen: 2e Plaatsingswedstrijd 3e divisie, Dalen (Wedstrijd 2 & wedstrijd 4, doorstroming)
9 februari 2019 – Turnen: 2e competitie jongens/heren, Groningen (doorstroming)
2 februari 2019 – Turnen: 1e voorwedstrijd NTS-C, Middelstum (Wedstrijd 1, wedstrijd 2 & wedstrijd 5)
19 januari 2019 – Turnen: 1e comptetie jongens/heren, Joure
19 januari 2019 – Turnen: 1e voorwedstrijd NTS-A , Uithuizen (Wedstrijd 2 & wedstrijd 3)
28 januari 2019 – Turnen: 1e jongens regiowedstrijd, Winsum
15 december 2018 – Turnen: 1e Plaatsingswedstrijd 3e divisie, Assen (Wedstrijd 2 & wedstrijd 4)
8 december 2019 – Turnen: Clubkampioenschappen (Clubkampioen jongens: Ruben. Br., Clubkampioen meisjes voorgeschreven oefenstof: Lisa, Clubkampioen dames keuze oefenstof: Iris.W.)
24 november 2018 – Turnen: TSR Toernooi onder naam van het Turninstituut

Uitslagen Uitslagen